Willy Van Esch – ‘Venetiaans Ritueel’

Titel: ‘Venetiaans Ritueel’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 1.200€

Technieken & Materiaal: schilderkunst – aquarel mixed media – op Hahnemule 450 gr – Winsor&Newton

Afmetingen: 94 x 72 cm (ingelijst)

Aquarel/docent – Willy Van Esch schildert elke dag, reeds meer dan 20 jaar, tentoonstellingen in binnen- en buitenland (o.a. Italië, Nederland, Indonesië).
Hij genoot zijn opleiding bij gekende internationale aquarellisten (Alvaro Castagnet, Wen Ming Xin, Cao bei Anh, Jeannine Gallizia, Slawa Prischedko, Victoria Prischedko…).

Met het masker bestoppen we ons eigen zijn. We laten niemand toe een inschatting te maken van wie we eigenlijk zijn. We verbergen onze sociale status, zodat we ons tijdens feesten lekker kunnen gaan. In dit werk begeven we ons zelfs buiten de normale kader, overschrijden we een lijn.

Website Facebook Willy Van Esch