Willy Van Esch – ‘Fille’ (2012)

Titel: ‘Fille’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 620€

Technieken & Materiaal: schilderkunst – aquarel op Arches Grain Fin, 300 gr/m², met pigmenten van Winsor&Newton

Afmetingen: 72 x 91 cm (ingelijst)

Aquarel/docent – Willy Van Esch schildert elke dag, reeds meer dan 20 jaar, tentoonstellingen in binnen- en buitenland (o.a. Italië, Nederland, Indonesië).
Hij genoot zijn opleiding bij gekende internationale aquarellisten (Alvaro Castagnet, Wen Ming Xin, Cao bei Anh, Jeannine Gallizia, Slawa Prischedko, Victoria Prischedko…).

Overbezette autostrades, dagelijks evenement

Website Facebook Willy Van Esch