Willy Van Esch – ‘Dualiteit’ (2011)

Openingsbod: 450,00

Bieden kan tot: 14/03/2021 20:24

(Bied meer of gelijk aan : 450,00 )

Titel: ‘Dualiteit’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 510€

Technieken & Materiaal: schilderkunst – zuivere aquarel – Hahnemuhle 450 grain fin – pigmenten Winsor&Newton

Afmetingen: 74 x 54 cm (ingelijst)

Aquarel/docent – Willy Van Esch schildert elke dag, reeds meer dan 20 jaar, tentoonstellingen in binnen- en buitenland (o.a. Italië, Nederland, Indonesië).
Hij genoot zijn opleiding bij gekende internationale aquarellisten (Alvaro Castagnet, Wen Ming Xin, Cao bei Anh, Jeannine Gallizia, Slawa Prischedko, Victoria Prischedko…).

Dualiteit: tegenstelling, wispelturigheid van een mens, goed-slecht, gezond-ziek.

Website Facebook Willy Van Esch