Viviane Vansina – ‘Panty party’

Openingsbod: 250,00

Bieden kan tot: 14/03/2021 19:30

(Bied meer of gelijk aan : 250,00 )

Titel: ‘Panty party’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 250€

Technieken & Materiaal: schilderij – olieverf op hardboard

Afmetingen: 30 x 40 cm (niet ingelijst)

Viviane Vansina is sinds enkele jaren afgestudeerd aan de academie in Leuven en schildert nu als hobby in haar vrije tijd.

“Panty Party” hoeft geen verdere beschrijving.

Instagram
Viviane Vansina