Veerle Van Kerckhove – ‘Excited seagulls/geagiteerde zeemeeuwen’ (2018)

Openingsbod: 360,00

Bieden kan tot: 14/03/2021 19:04

(Bied meer of gelijk aan : 360,00 )

Titel: ‘Excited seagulls/geagiteerde zeemeeuwen’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 360€

Technieken & Materiaal: (iPhone) fotografie – kader van plexiglas (over de gehele foto)

Afmetingen: 40 x 40 cm (ingelijst)

Veerle Van Kerckhove is amateur fotograaf en heeft lang met Nikon spiegelreflex camera gewerkt. Veerle sloot zich 4 jaar geleden aan bij een fotovereniging. Sinds ze een iPhone heeft is ze zich meer en meer gaan toeleggen op iPhone fotografie. Heerlijk om op elk moment foto’s maken, zo handig ook. Toen de fotovereniging haar tentoonstelling organiseerde besloot Veerle om enkel werken tentoon te stellen die zij met de iPhone maakte. Het sloeg in!

Veerle was in Genève voor haar werk, toen zij ’s morgens – onderweg naar de meeting – deze geagiteerde zeemeeuwen tegen kwam. Ze werden gevoed door een moeder met haar kind: ze gooiden stukken brood in de lucht. Het effect dat je ziet – de vleugels die dubbel afgedrukt zijn – kan verklaard worden door de snelheid en de luchtverplaatsing (dingen zien die er niet echt zijn – een fenomeen dat ook waar te nemen valt door straaljagerpiloten). Veerle was aangenaam verrast door het effect. Zij hoopt jullie ook 😉