Sonja Diltoer – ‘Papavers’ (2019)

Titel: ‘Papavers’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 250€

Technieken & Materiaal: schilderkunst – aquarel

Afmetingen: 40 x 50 cm (ingelijst)

Sonja Diltoer (°1963)
Opleidingen teken -en schilderkunst aan de stedelijke academie Leuven.
Aquarel bij Christine Claesens.
Lid van schildersgroep ‘ Het Holsbeekspenseeltje’.

De technieken die Sonja Diltoer bij het schilderen meestal gebruikt zijn olieverf en de laatste jaren vooral aquarel.

‘Papavers’ . Bloemen blijven mijn muze. Deze stonden met zijn allen wild te wiegen in de wind van een mooie zomerdag. Een plezier om ze in al hun pracht op papier te mogen zetten.

Website Sonja Diltoer