Sonja Diltoer – ‘Koffie Kannetje’ (2015)

Titel: ‘Koffie Kannetje’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 280€

Technieken & Materiaal: schilderkunst – olieverf op linnendoek

Afmetingen: 50 x 60 cm (niet ingelijst)

Sonja Diltoer (°1963)
Opleidingen teken -en schilderkunst aan de stedelijke academie Leuven.
Aquarel bij Christine Claesens.
Lid van schildersgroep ‘ Het Holsbeekspenseeltje’.

De technieken die Sonja Diltoer bij het schilderen meestal gebruikt zijn olieverf en de laatste jaren vooral aquarel.

‘Koffie Kannetje’.

Website Sonja Diltoer