Sonja Diltoer – ‘Appel bloesems’

Openingsbod: 250,00

De veiling is nog niet gestart

Start op: 05/03/2021 19:00

Resterende tijd voordat de veiling start

Bieden kan tot: 14/03/2021 19:34

Titel: ‘Appel bloesems’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 300€

Technieken & Materiaal: schilderkunst – olieverf

Afmetingen: 50 x 70 cm (niet ingelijst)

Sonja Diltoer (°1963)
Opleidingen teken -en schilderkunst aan de stedelijke academie Leuven.
Aquarel bij Christine Claesens.
Lid van schildersgroep ‘ Het Holsbeekspenseeltje’.

De technieken die Sonja Diltoer bij het schilderen meestal gebruikt zijn olieverf en de laatste jaren vooral aquarel.

‘Appel-Bloesems’. Parels van leven, gewoon aan de takken van de bomen

Website Sonja Diltoer