Roeland Kotsch – ‘De uitverkorene’ (2012)

Winnend Bod: 1.400,00

Titel: ‘De uitverkorene’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 1.600€

Technieken & Materiaal: schilderkunst – olieverf op paneel

Afmetingen: 69 x 83 cm (ingelijst)

Roeland Kotsch is geboren in 1953. Hij studeerde rechten, maar daarna is hij geleidelijk de weg van de beeldende kunsten opgegaan. In de jaren tachtig volgde hij tekenen, schilderen en grafische kunst aan de Stedelijke Academie van Leuven. Een Master-diploma Beeldende Kunst behaalde hij in 2000 aan het St-Lucas instituut in Gent en aan de PXL-MAD te Hasselt, waar hij daarna zelf les gaf van 2001 tot 2018. hij was ook gastdocent aan de Academie van Beeldende Kunsten in Kokola, Finland. Sinds zijn pensionering in 2018 geeft hij zijn artistiek werk een nieuw elan.

Een meer uitgebreide biografie vind je hier.

Reflectie over liefde en hechting.

Website Facebook Instagram Roeland Kotsch