Ria Tubbax – ‘Kraakpand 1’ (2015)

Openingsbod: 400,00

Bieden kan tot: 14/03/2021 20:16

(Bied meer of gelijk aan : 400,00 )

Titel: ‘Kraakpand 1′

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 400€

Technieken & Materiaal: ets – aquatint

Afmetingen: 40 x 50 cm (ingelijst)

Ria Tubbax (1952) volgde vanaf  haar 12de jaar les aan de Academie van Berchem/Antwerpen. Nadien volgden de Academie van Borsbeek, Mortsel en Kontich.  Gedurende 15 jaar gaf zij de voorrang aan de opvoeding van haar 5 kinderen. Daarna knoopte zij terug aan via diverse opleidingen, zoals schilderen en grafiek. Vandaag volgt zij een cursus in het boetseren van portretten.

Ria is doof vanaf haar geboorte.

Kraakpand 1