Muriel Princen – ‘hard to be proud of yourself, but I’m working on it’ (2021)

Openingsbod: 750,00

Bieden kan tot: 14/03/2021 19:59

(Bied meer of gelijk aan : 750,00 )

Titel: ‘hard to be proud of yourself, but I’m working on it’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 950€

Technieken & Materiaal: schilderkunst – olieverf op doek

Afmetingen: 60 x 80 cm (niet ingelijst)

Als beeldend kunstenaar laat Muriel Princen (°10 april 1972) zich inspireren door haar werk als therapeut waarin zij geraakt wordt door het zoeken naar verbinding en de kracht van kwetsbaarheid.

In haar werk gaat zij uit van de concrete realiteit en de vaak ongrijpbare innerlijke wereld van emoties en verlangens. Hetgeen haar dagelijks ontroert in verhalen van mensen tracht zij te vertalen naar het doek. Dit is ook een rode draad doorheen haar werken. Zij schildert mensen in het alledaagse leven, wat hun bezighoudt, thema’s als identiteit en de zoektocht van het “ik” in relatie tot de ander en tot de omgeving. Van de figuren gaat er een kwetsbaarheid uit, maar tevens ook een kracht.

Enerzijds tracht zij met olieverf op doek terug te gaan naar het aloude metier van portretschilders, anderzijds is het ook een zoektocht naar de eigenheid en ziel van wie of wat wordt afgebeeld.

Rugportret

Website Facebook Instagram Muriel Princen