Martine Bosch – ‘the revenant’ (2016)

Openingsbod: 300,00

Bieden kan tot: 14/03/2021 20:04

(Bied meer of gelijk aan : 300,00 )

Titel: ‘the revenant’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 400€

Technieken & Materiaal: aquarel

Afmetingen: 90 x 60 cm (ingelijst)

Martine aquarelt. Haar inspiratiebron is haar eigen hart. Haar werken zijn van een kwetsbare hardheid. Rauw, oprecht, onverbloemd, soms uit een frêle zachtheid gegroeid. Ze deelt intensiteit.

aquarel

Website Facebook Instagram Martine Bosch