Martine Bosch – ‘inner struggle’ (2014)

Titel: ‘inner struggle’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 290€

Technieken & Materiaal: aquarel

Afmetingen: 60 x 50 cm (ingelijst)

Martine aquarelt. Haar inspiratiebron is haar eigen hart. Haar werken zijn van een kwetsbare hardheid. Rauw, oprecht, onverbloemd, soms uit een frêle zachtheid gegroeid. Ze deelt intensiteit.

Website Facebook Instagram Martine Bosch