Martine Bosch – ‘howling’ (2014)

Titel: ‘howling’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 400€

Technieken & Materiaal: aquarel

Afmetingen: 90 x 60 cm (ingelijst)

Martine aquarelt. Haar inspiratiebron is haar eigen hart. Haar werken zijn van een kwetsbare hardheid. Rauw, oprecht, onverbloemd, soms uit een frêle zachtheid gegroeid. Ze deelt intensiteit.

aquarel – huilende husky

Website Facebook Instagram Martine Bosch