Martine Bosch – ‘close up’ (2015)

Titel: ‘close up’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 250€

Technieken & Materiaal: aquarel

Afmetingen: 50 x 40 cm (ingelijst)

Martine aquarelt. Haar inspiratiebron is haar eigen hart. Haar werken zijn van een kwetsbare hardheid. Rauw, oprecht, onverbloemd, soms uit een frêle zachtheid gegroeid. Ze deelt intensiteit.

aquarel – detail

Website Facebook Instagram Martine Bosch