Marie Jeanne Van Vossel – ‘Rode poon’ (2019)

Titel: ‘Rode poon’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 300€

Technieken & Materiaal: schilderen – olieverf op canvas

Afmetingen: 20 x 30 cm (ingelijst)

Marie Jeanne Van Vossel schildert hobbygewijs en volgt les aan de academie in Sint-Lievens-Houtem.

Zij stelde tentoon in het kasteel van Poeke ter gelegenheid van de week van de amateurkunsten.

Een rode poon (vis) die op tafel ligt