Marie Jeanne Van Vossel – ‘Oud’ (2016)

Titel: ‘Oud’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 400€

Technieken & Materiaal: schilderen – olieverf op canvas

Afmetingen: 70 x 50 cm (ingelijst)

Marie Jeanne Van Vossel schildert hobbygewijs en volgt les aan de academie in Sint-Lievens-Houtem.

Zij stelde tentoon in het kasteel van Poeke ter gelegenheid van de week van de amateurkunsten.

Een oude man die voorovergebogen zit