Marie Jeanne Van Vossel – ‘Boom’ (2018)

Openingsbod: 250,00

Bieden kan tot: 14/03/2021 19:35

(Bied meer of gelijk aan : 250,00 )

Titel: ‘Boom’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 300€

Technieken & Materiaal: schilderen – olieverf op canvas

Afmetingen: 70 x 45 cm (niet ingelijst)

Marie Jeanne Van Vossel schildert hobbygewijs en volgt les aan de academie in Sint-Lievens-Houtem.

Zij stelde tentoon in het kasteel van Poeke ter gelegenheid van de week van de amateurkunsten.

Stam en schors van een boom, enigszins realiteitsgetrouw