Lucia De Nef – ‘Romance’ (2020)

Titel: ‘Romance’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 250€

Technieken & Materiaal: schilderkunst – aquarel

Afmetingen: 70 x 60 cm (ingelijst)

Opleiding in de kunst academie te Leuven (1980-1995). Lucia De Nef houdt van de natuur & wil dit tonen in haar werken.

Aquarel is een schildertechniek die mij ligt. Daarom werk ik alleen met waterverf.

Facebook Lucia De Nef