Lucia De Nef – ‘Andanté’ (2020)

Titel: ‘Andanté’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 250€

Technieken & Materiaal: schilderkunst – aquarel

Afmetingen: 70 x 60 cm (ingelijst)

Opleiding in de kunst academie te Leuven (1980-1995).

Ik hou van de natuur, en wil dit tonen in mijn werken.

Facebook Lucia De Nef