Lucia De Nef – ‘Adagio’ (2020)

Openingsbod: 250,00

Bieden kan tot: 14/03/2021 19:24

(Bied meer of gelijk aan : 250,00 )

Titel: ‘Adagio’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 250€

Technieken & Materiaal: schilderkunst – aquarel

Afmetingen: 70 x 60 cm (ingelijst)

Opleiding in de kunst academie te Leuven (1980-1995).

Ik hou van de natuur, en wil dit tonen in mijn werken.

Facebook Lucia De Nef