Linda Blokken – ‘The Kind One’

Titel: ‘The Kind One’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 650€

Technieken & Materiaal: schilderkunst – olieverf op doek

Afmetingen: 70 x 90 cm (niet ingelijst)

Professioneel artiest, studeerde Beeldende kunsten te Hasselt en Vrije Grafiek en Fotografie te Leuven. Lesgever tekenen en schilderen. Tentoonstellingen binnen- en buitenland.

Een positief ingestelde persoon die kijkt naar de mooie facetten van het leven.

Website Linda Blokken