Linda Blokken – ‘Round & round’ (2018)

Openingsbod: 500,00

Bieden kan tot: 14/03/2021 20:40

(Bied meer of gelijk aan : 500,00 )

Titel: ‘Round & round’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 900€

Technieken & Materiaal: schilderkunst – olieverf op doek

Afmetingen: 160 x 100 cm (niet ingelijst)

Professioneel artiest, studeerde Beeldende kunsten te Hasselt en Vrije Grafiek en Fotografie te Leuven. Lesgever tekenen en schilderen. Tentoonstellingen binnen- en buitenland.

Werk komt uit een reeks vrouwenfiguren/portretten die Linda Blokken schilderde. Een uiterlijk onbewogen vrouw heeft vaak verschillende emoties die innerlijk ‘rond en rond’ gaan.

Website Linda Blokken