Linda Blokken – ‘Hiding’ (2018)

Titel: ‘Hiding’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 700€

Technieken & Materiaal: schilderkunst – olieverf op doek

Afmetingen: 120 x 100 cm (niet ingelijst)

Professioneel artiest, studeerde Beeldende kunsten te Hasselt en Vrije Grafiek en Fotografie te Leuven. Lesgever tekenen en schilderen. Tentoonstellingen binnen- en buitenland.

Wat je ook probeert, je kunt niet ontsnappen aan het ‘alziend oog’, m.a.w. je bent overal zichtbaar via allesoverheersende (sociale) media.

Website Linda Blokken