Liesbet Weckhuysen – ‘Marvelling’ (2020)

Openingsbod: 550,00

Bieden kan tot: 14/03/2021 20:44

(Bied meer of gelijk aan : 550,00 )

Titel: ‘Marvelling’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar:

Technieken & Materiaal: schilderkunst – acrylverf op doek

Afmetingen: 43 cm * 65 cm * 1,5 cm (niet ingelijst)

Het betoverend samenspel tussen kleur en emotie inspireert het werk van deze kunstenaar. De werken van Liesbet worden gekenmerkt door een grove penseelvoering, warme kleuren, licht en perspectief.

Dit werk toont een vluchtig moment uit het leven van een meisje. Het is niet duidelijk wat dit meisje zo plots tot rust bracht. Misschien is het dit: aan het einde van een zalige vakantiedag, met de haren half los gespeeld, raakt haar blik plots iets moois. In dit moment van rust bekijkt ze vol verwondering haar universum.

Website Facebook Instagram
Liesbet Weckhuysen