Kristel Van Lent – ‘Vergankelijkheid’ (2015)

Titel: ‘Vergankelijkheid’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 900€

Technieken & Materiaal: glaskunst – pate de verre van Bullseye glas, cement, verf

Afmetingen: H 19 cm x B 46 cm x D 19 cm

IKA Mechelen glaskunst
Beeldhouwen Academie Mechelen
Workshops glasblazen, vergulden, life casting,..
Tentoonstellingen in binnen en buitenland
Werken in privécollecties en in Glasmuseum Ernsting Stiftung Coesfeld

Afgeleefde, oude bruggen kunnen zo mooi zijn. Alles kan vergankelijk zijn. Materiële zaken takelen af, maar ook ons lichaam en onze geest. Alles verandert en neemt andere vormen aan ook onze relaties en onze liefdes. Er blijft iets anders over dan waarmee we gestart zijn. Het heeft een andere schoonheid, die we weer moeten leren appreciëren.

Website Facebook Instagram Kristel Van Lent