Johan Notebaert – ‘Vlaams dorpje Mullem’ (2019)

Openingsbod: 250,00

Bieden kan tot: 14/03/2021 19:41

(Bied meer of gelijk aan : 250,00 )

Titel: ‘Vlaams dorpje Mullem’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 350€

Technieken & Materiaal: schilderen – aquarel (niet ingelijst)

Afmetingen: 30 x 44 cm

Ik teken en schilder reeds zolang dat ik het me kan herinneren. Ik volgde in Vilvoorde 3 jaar academie Portaelsschool en 2 jaar academie in Aarschot. Ik nam ook deel aan verschillende masterclass aquarel o.l.v. aquarellisten.

Straatje in het Vlaamse dorpje Mullem