Johan Notebaert – ‘Duinlandschap’ (2017)

Titel: ‘Duinlandschap’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 350€

Technieken & Materiaal: schilderen – aquarel (niet ingelijst)

Afmetingen: 30 x 40 cm

Ik teken en schilder reeds zolang dat ik het me kan herinneren. Ik volgde in Vilvoorde 3 jaar academie Portaelsschool en 2 jaar academie in Aarschot. Ik nam ook deel aan verschillende masterclass aquarel o.l.v. aquarellisten.

Duinenzicht aan de Belgische kust