Jan Vandenplas – ‘zonder titel’ (2017)

Openingsbod: 400,00

Bieden kan tot: 14/03/2021 20:18

(Bied meer of gelijk aan : 400,00 )

Titel: ‘zonder titel’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 450€

Technieken & Materiaal: schilderkunst – olieverf op canvas

Afmetingen: 25 x 20 cm (niet ingelijst)

Het werk van Jan Vandenplas is vaak gebaseerd op een concreet, fotografisch motief of een combinatie van beelden. Die vormen het uitgangspunt voor vormelijke elementen zoals compositie of een spel tussen licht en donker.
De soms lukraak gekozen beeldfragmenten bewerkt hij in verschillende lagen en die bewerking brengt steeds meer abstrahering.
Jan Vandenplas woont en werkt in Leuven.

zonder titel, 2017, olie op paneel, 25 x 20 cm

Instagram Jan Vandenplas