Inge Dompas – ‘Verbonden (tweeluik)’ (2011)

Winnend Bod: 720,00

Titel: ‘Verbonden (tweeluik)’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 650€

Technieken & Materiaal: schilderkunst – olieverf op Belgisch linnen

Afmetingen: 2 x 30 x 30 cm (niet ingelijst)

Inge Dompas volgde achtereenvolgens tekenkunst, grafiek, fotografie en schilderkunst en werkt sinds 2007 als professioneel kunstenaar.

Haar werk gaat over de vluchtigheid en vergankelijkheid van het leven.  Schilderen is een manier om alles wat komt en gaat even ‘on hold’ te zetten en onder de aandacht van de kijker te brengen.
De meeste van haar schilderijen zijn te omschrijven als streetscapes of figuratieve stadslandschappen. Andere werken gaan over het vluchtige in de natuur, het ongrijpbare van herinneringen of de dunne lijn tussen droom en werkelijkheid.  En soms gaat het gewoon om het vastleggen van een gebaar of een handeling, al vervlogen nog voor het op doek is gezet.
Tenslotte is schilderen voor de kunstenaar ook een manier om haar eigen leven even ‘on hold’ te zetten en op te gaan in het moment.

Twee mensen die samen op verkenning gaan, naar zichzelf, naar elkaar, naar de wereld.  En die verbinding vinden.  Het leven als zoektocht naar connectie met de ander.

Website Facebook Instagram Inge Dompas