Guido Stoop (the Art of Hmm) – ‘Hope II’ (2020)

Titel: ‘Hope II’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 1.250€

Technieken & Materiaal: schilderkunst – olieverf op hout

Afmetingen: 123 x 88,50 cm (ingelijst)

Guido Stoop (°1962), the Art of Hmm. Kunstschilder en beeldhouwer. Autodidact. Creëert kleurrijke olieverfschilderijen, in combinatie met ‘De Reiziger’. De Reiziger staat symbool voor de mens op weg.

Mooi samenspel van hoopvolle kleuren.

Website Facebook Instagram Guido Stoop (the Art of Hmm)