Guido Stoop (the Art of Hmm) – ‘Home’ (2017)

Winnend Bod: 275,00

Titel: ‘Home’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 350€

Technieken & Materiaal: schilderkunst, beeldhouwwerk (brons) – olieverf op doek-op-paneel

Afmetingen: 71 x 61 cm (ingelijst)

Guido Stoop (°1962), the Art of Hmm. Kunstschilder en beeldhouwer. Autodidact. Creëert kleurrijke olieverfschilderijen, in combinatie met ‘De Reiziger’. De Reiziger staat symbool voor de mens op weg.

Verrassend en kleurrijk werk.

Website Facebook Instagram Guido Stoop (the Art of Hmm)