Guido Stoop (the Art of Hmm) – ‘De Reiziger – Picknick’ (2019)

Openingsbod: 750,00

De veiling is nog niet gestart

Start op: 05/03/2021 19:00

Resterende tijd voordat de veiling start

Bieden kan tot: 14/03/2021 21:00

Titel: ‘De Reiziger – Picknick’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 1.500€

Technieken & Materiaal: schilderkunst, beeldhouwwerk, staal – olieverf op doek, bronzen figuur ‘De Reiziger’, afgewerkt met open stalen kader

Afmetingen: 108 x 48 cm (ingelijst)

Guido Stoop (°1962), the Art of Hmm. Kunstschilder en beeldhouwer. Autodidact. Creëert kleurrijke olieverfschilderijen, in combinatie met ‘De Reiziger’. De Reiziger staat symbool voor de mens op weg.

De Reiziger in rustpunt  – genietend van het groen.

Website Facebook Instagram Guido Stoop (the Art of Hmm)