Erwin Van der Jeugt – ‘Vanitas (Skull and Mushrooms)’ (2020)

Openingsbod: 450,00

Bieden kan tot: 14/03/2021 20:24

(Bied meer of gelijk aan : 450,00 )

Titel: ‘Vanitas (Skull and Mushrooms)’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 450€

Technieken & Materiaal: tekening – potlood op papier

Afmetingen: 20 x 30 cm (ingelijst)

Master in de schilderkunst (Sint-Lucasinstituut, Gent, 1988)
Master in de Wijsbegeerte (RUGent, 2003)

Erwin Van der Jeugt is kunstenaar in bijberoep. Diverse expo’s en groepsexpo’s in de loop van de jaren. Voor het merendeel van de tijd werkzaam als schilder. O.a. beïnvloed door Renaissance en Barok. Fascinatie voor architectuur en architectonische ruimtes. Het voorbije jaar heeft hij zich geconcentreerd op de tekenkunst.

Vanitas (of ‘ijdelheid’) is een schilderkunstig thema uit de 17de eeuw dat de vergankelijkheid van het (aardse) bestaan uitdrukt. De kunstenaar gebruikt dit thema als uitgangspunt, maar geeft er tegelijk een licht surrealistische draai aan.

Facebook Erwin Van der Jeugt