Claudine Bellemans – ‘Ijsland II’

Winnend Bod: 900,00

Titel: ‘Ijsland II’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar:

Technieken & Materiaal: schilderkunst – olieverf op doek

Afmetingen: 80 x 120 cm

Schilderen in een passie, haast een verslaving. Een manier van aanschouwen ook : elke druppel, grasspriet, koffietas, ballon of zelfs elektriciteitspaal kan onderwerp worden van een boeiend schilderij.

Deze drang naar observatie laat Claudine Bellemans geen minuut los en zorgt voor een rijker leven. Er is niets mooier dan dit rijke leven met anderen te delen.

Website Claudine Bellemans