Claudine Bellemans – ‘Dogville’

Openingsbod: 650,00

De veiling is nog niet gestart

Start op: 05/03/2021 19:00

Resterende tijd voordat de veiling start

Bieden kan tot: 14/03/2021 20:53

Titel: ‘Dogville’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar:

Technieken & Materiaal: schilderkunst – olieverf op doek

Afmetingen: 60 x 120 cm

Schilderen in een passie, haast een verslaving. Een manier van aanschouwen ook : elke druppel, grasspriet, koffietas, ballon of zelfs elektriciteitspaal kan onderwerp worden van een boeiend schilderij.

Deze drang naar observatie laat Claudine Bellemans geen minuut los en zorgt voor een rijker leven. Er is niets mooier dan dit rijke leven met anderen te delen.

Still uit de film Dogville van Lars von Trier

Website Claudine Bellemans