Christine Morren – ‘Meisje van 2020’ (2020)

Openingsbod: 400,00

Bieden kan tot: 14/03/2021 20:21

(Bied meer of gelijk aan : 400,00 )

Titel: ‘Meisje van 2020′

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 600€

Technieken & Materiaal: schilderkunst – olieverf op paneel

Afmetingen: 37 x 23 cm (ingelijst)

Christine Morren is geboren in Leuven in 1966. In 2002 begon ze te schilderen met acryl – een medium dat haar matig lag. Nadien koos ze voor de meer kneedbare olietechniek, omwille van de diepgaander bewerkingsmogelijkheden. Zo ontwikkelde ze haar eigen beeldtaal.

Het is een portretje van een meisje dat ik schilderde in 2020.

Website Facebook Instagram Christine Morren