Christine Claesen – ‘Vreugdevol’

Titel: ‘Vreugdevol’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 450€

Technieken & Materiaal: schilderkunst – aquarel

Afmetingen: 74 x 56 cm – 90 x 70 met passe-partout (niet ingelijst)

Sinds 1995 heeft Christine Claesen deelgenomen aan diverse tentoonstellingen in België.

Physalissen in een witte vaas

Website Christine Claesen