Christine Claesen – ‘Lenteboeket’

Titel: ‘Lenteboeket’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 450€

Technieken & Materiaal: schilderkunst – aquarel

Afmetingen: 74 x 56 cm – 90 x 70 met passe-partout (niet ingelijst)

Sinds 1995 heeft Christine Claesen deelgenomen aan diverse tentoonstellingen in België.

Witte seringen

Website Christine Claesen