Christine Claesen – ‘Bloesems’

Openingsbod: 375,00

Bieden kan tot: 14/03/2021 20:11

(Bied meer of gelijk aan : 375,00 )

Titel: ‘Bloesems’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 450€

Technieken & Materiaal: schilderkunst – aquarel

Afmetingen: 56 x 74 cm – 70 x 90 met passe-partout (niet ingelijst)

Sinds 1995 heeft Christine Claesen deelgenomen aan diverse tentoonstellingen in België.

Lentebloesems

Website Christine Claesen