Britt Weynants – ‘WHAT HAPPENS’ (2010)

Winnend Bod: 290,00

Titel: ‘WHAT HAPPENS?’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 340€

Technieken & Materiaal: schilderkunst – olieverf op dik karton

Afmetingen: 52 x 112 (x 1) cm (= afmeting ingelijst)

°1963 Leuven, volledig doof geworden op 4-jarige leeftijd. Van kindsbeen af creatief bezig en volgde later een technische opleiding Grafische Ambachten en fotografie. Als autodidact evolueerde ze van abstract naar meer figuratief. Fantasie is een belangrijke factor binnen haar oeuvre. Zij maakt gebruik van verschillende materialen en technieken. Schilderen is voor haar een uitdaging, een ontdekkingstocht en een beleving met en door de kleuren heen. Soms ietwat sober, dan met toevoeging van fantasie, maar altijd heel diep vanuit haar innerlijke zelf, reizend van wit canvas tot een voltooid schilderij.

Dit schilderij werd in de buitenlucht geschilderd tijdens een warme zomerdag. De kunstenaar gaf het werk de titel ‘What happens?’ omdat ze voor dit werk bleef schilderen tot het donker werd. Sommigen zien in de afbeelding vuurvliegjes, maar voor de kunstenaar is het een abstracte weergave van de vonken die ze voelde tijdens het ongeremde schilderproces. Aangebracht met olieverf en is op maat ingelijst.
‘WHAT HAPPENS?’ kan in de 2 richtingen opgehangen worden.

Website Facebook Britt Weynants