Britt Weynants – ‘DREAMY CLOUDS’ (2015)

Openingsbod: 300,00

Bieden kan tot: 14/03/2021 20:00

(Bied meer of gelijk aan : 300,00 )

Titel: ‘DREAMY CLOUDS’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 340€

Technieken & Materiaal: schilderkunst – olieverf op doek

Afmetingen: 46 X 66 (X 5) cm (afmeting ingelijst)

°1963 Leuven, volledig doof geworden op 4-jarige leeftijd. Van kindsbeen af creatief bezig en volgde later een technische opleiding Grafische Ambachten en fotografie. Als autodidact evolueerde ze van abstract naar meer figuratief. Fantasie is een belangrijke factor binnen haar oeuvre. Zij maakt gebruik van verschillende materialen en technieken. Schilderen is voor haar een uitdaging, een ontdekkingstocht en een beleving met en door de kleuren heen. Soms ietwat sober, dan met toevoeging van fantasie, maar altijd heel diep vanuit haar innerlijke zelf, reizend van wit canvas tot een voltooid schilderij.

Dit abstract schilderij is aangebracht met olieverf in warme kleuren voor een zonnegloed achter de dromerige wolken. Als we bij mooi weer lang naar de wolken kijken zien we soms gekke figuren en fantaseren we erover en in onze dromen zien we ze terug, soms anders, soms te snel voorbij zweven. De wolken in dit schilderij dromen zelf wanneer een toeschouwer naar ze kijkt en de wolken slepen hem mee in hun dromen.

Website Facebook Britt Weynants