Brigitte Vanvoorden – ‘spiegel’

Openingsbod: 300,00

Bieden kan tot: 14/03/2021 20:05

(Bied meer of gelijk aan : 300,00 )

Titel: ‘spiegel’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 450€

Technieken & Materiaal: schilderkunst – gemengde techniek, aquarel en acryl op canvas

Afmetingen: 80 x 60 cm (niet ingelijst)

Aquarelliste, werkt zowel figuratief als geabstraheerd. Academische opleiding schilderkunst en aquarelspecifiek bij internationaal gerenommeerde aquarellisten.

Mirror is een werk op canvas uit de reeks People

Website Facebook Brigitte Vanvoorden