Brenda Meys – ‘Sagittarius’

Titel: ‘Sagittarius’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 395€

Technieken & Materiaal: schilderij, acryl op doek

Afmetingen: 50 X 50 cm (ingelijst)

“Happy Art”, zo omschrijft Brenda Meys graag haar werk vol levendige kleuren en speelse lijnen die allerlei figuren verbergen zodat iedereen wel iets anders ontdekt. Inspiratie haalt zij vooral uit de natuur, de mens en de symboliek.

Boogschutter fantasie

Website Facebook Brenda Meys