Brenda Meys – ‘Flying Birds’

Winnend Bod: 425,00

Titel: ‘Flying Birds’

Richtprijs opgegeven door de kunstenaar: 375€

Technieken & Materiaal: 3D print art, 3D printing + acryl painting

Afmetingen: 30 X 15 X 6 cm (niet ingelijst)

“Happy Art”, zo omschrijft Brenda Meys graag haar werk vol levendige kleuren en speelse lijnen die allerlei figuren verbergen zodat iedereen wel iets anders ontdekt. Inspiratie haalt zij vooral uit de natuur, de mens en de symboliek.

Exotic Birds

Website Facebook Brenda Meys